SÍTĚ V HRSTI

Pomáháme jednotlivcům i firmám lépe komunikovat, budovat značku i komunitu, prodávat zboží a služby, rozšiřovat marketingový dosah a přitom všem nebýt ve stresu, ale v zenu.

Experimentujeme

Neustále se učíme a zkoušíme nové, abychom zjistili, co jak funguje. Nepřestáváme objevovat, protože potřebujeme mít zkušenosti z první ruky.

Píšeme srozumitelně

Vysvětlujeme srozumitelně a lidsky i technické záležitosti. Principy fungování sociálních sítích vám začnou konečně dávat smysl.

Tvoříme komunitu

Sdílíme své know-how a pomáháme. Tvoříme komunitu kreativců a marketérů, kteří chtějí rozšířit své vědomosti.

NAŠE VIZE

Život v online světě, virtuální komunikace a práce na dálku jsou blíž než jsme si kdy mysleli. Sociální sítě budou hrát stále významnější roli nejen v našem osobním životě, ale také v profesní sféře. Vnímáme tento trend do dalších let a chceme se intenzivněji zapojit do průzkumu, experimentování a reportování v oblasti social media.

Ve spolupráci s nadšenci i experty tak vzniká informační a vzdělávací web o sociálních sítích.

Naším cílem je ukázat vám, co na sociálních sítích funguje a co naopak nefunguje.

Portál tvoříme tak, aby si získal autoritu a důvěru na českém internetu. Chceme se stát virtuálním průvodcem pro freelancery i firmy, které řeší digitální marketing a správu sociálních sítí.

KDO TVOŘÍ SITEVHRSTI.CZ

Martin Rosulek

Podnikatel a digitální nomád. Specialista na SEO optimalizaci, který experimentuje se sociálními sítěmi. Baví ho internetové trendy, budoucnost technologií a umělá inteligence.

Veronika Lokajová

Budoucí právnička, která miluje cestování, asijskou kuchyni a výběrovou kávu. Zajímá se o marketing a efektivní využití sociálních sítí. Relaxuje tvořením, jógou a poznáváním nových míst a lidí.

Daniela Vaněčková

Autorka tištěných i elektronických knih, kterou baví posouvat vlastní hranice. Zkoumá a testuje marketingové nástroje. Na sociálních sítích se cítí jako ryba ve vodě. 

PROČ TO DĚLÁME

Pracujeme a žijeme v digitálním i fyzickém světě. Hranice mezi online a offline světem se začíná v 21. století smazávat. Sociální sítě tady s námi budou a je potřeba, abychom se s nimi naučili žít v harmonii a synergii.

Soustředíme se na sociální sítě, protože jsme přesvědčeni, že jsou budoucností virtuální komunikace a společenského života v digitálním světě.

Uvědomujeme si, že náš život je mnohem víc než jen to, co se děje na sociálních sítí. Zároveň ale dobře víme, že sociální sítě dokážou přinášet dobré a pozitivní elementy do našich životů.

Sociální sítě nejsou dobré ani špatné

Stanou se pro nás takovými, jak k nim budeme přistupovat a jak je zvládneme zkrotit.

Nechceme strkat hlavu do písku a bránit se čemukoli novému, co přijde a přinese negativa do lidského života. Je potřeba se naučit žít se sociálními sítěmi. Jsme přesvědčeni, že my musíme určovat to, jaký budeme žít život a nikoli, aby to za nás dělaly sociální sítě.

Jsme tu od toho, abychom využili příležitosti a naučili se žít k radosti a vnitřnímu štěstí. Sociální sítě mohou pomáhat jednotlivcům i celé společnosti. Je potřeba, abychom však více určovali jejich směr a více je řídili. Sociální sítě nesmí řídit nás.
To je náš společný úkol a naše mise celého portálu.

Chceme poznávat, zkoumat, experimentovat a donekonečně zkoušet nové možnosti a cesty, abychom zjišťovali, jak lépe fungovat s různými platformami sociálních sítích, ať už v soukromém tak v pracovním životě.

A naše poznatky a zkušenosti s vámi chceme sdílet.

Chcete se k nám připojit?

Máte zkušenosti v oblasti sociálních sítí a líbí se vám projekt Sitevhrsti.cz ? Rezonují s vámi naše hodnoty a rádi byste se zapojili do společných aktivit? Napište nám!