SPOLUPRÁCE

NAŠE SPOLUPRÁCE

Jmenuji se Martin Rosulek a byl jsem vášnivým SEO specialistou. Díky tomu jsem založil řadu webových portálů a dostal se na první pozice na českém Google vyhledávači v oblastech práce na dálku, cestování, právo a dalších specifických tématech.

Sociální sítě jsou pro mě fenoménem, který během posledních let potvrdil, že má obrovskou budoucnost. Moje pozornost v dalších projektech proto směřuje právě k tématu social media a také proto jsem se rozhodl založit portál Sítěvhrsti.cz.

Chci spolupracovat a být v bližším kontaktu s lidmi, kteří jsou nadšenci anebo experti.

V rámci tohoto projektu chci spouštět kampaně, které budou mít stanovené cíle a budou testovat algoritmus jednotlivých sociálních sítí, chování jejich uživatelů, férovost influencerů, atp. Z kampaní budou vznikat případové studie. Výsledky chci sdílet a pomoci tak uživatelům i firmám, aby sociální sítě používaly a spravovaly efektivněji.

KAMPANĚ

LEPŠÍ SÍTĚ V HRSTI NEŽ VLASTNÍ SOCKY NA STŘEŠE

KAMPAŇ V PŘÍPRAVĚ

Mít sociální sítě v hrsti znamená být si vědomý trendu, síly a dalšího potenciálu sociálních sítí. Znamená to umět správně vyhodnotit, která platforma bude fungovat pro naše podnikání a nastavit strategii tak, abychom dosahovali stanovených cílů.

Kampaň s názvem „Lepší sítě v hrsti než vlastní socky na střeše“ má za cíl zvýšit gramotnost používání sociálních sítí u firem, společností, značek i začínajících influencerů.

Kampaň je realizována v rámci obsahových článků na portálu Sitevhrsti.cz. Další kanály komunikace jsou v přípravě a právě tady lze společně připravit zajímavou strategii a postup (např. pro edukační kanál na Instagramu, YouTube).

Máte chuť zapojit se do kampaně a tvorby edukačních příspěvků, článků, zpráv, infografiky či videí s obsahem jak fungují sociální sítě a jak je efektivněji spravovat?

Pokud máte nějaké nápady ke kampani, jak ji pojmout a zrealizovat, rádi vaše nápady uslyšíme. V případě, že nemáte konkrétní návrhy, ale rádi byste přidali ruku k dílu, neváhejte nám také napsat.

JAK ZÍSKAT PRVNÍCH 1000+ FOLLOWERS NA INSTAGRAMU

KAMPAŇ PROBÍHÁ

Návod krok za krokem, jak získat prvních 1000 sledovatelů na Instagram účtu. Sdílíme povolené, šedé i oficiálně zakázané techniky a ukazujeme, co funguje a co nikoli. Případová studie dokumentuje cestu několika IG účtů.

S publikací článků o sociálních sítích jsem začal dostávat dotazy k tomu, jak funguje algoritmus Instagramu a jak získat více followerů. Zpracoval jsem proto základní e-mailovou sekvenci, která zájemce provede prvním nastavením Instagram účtu.

Pravidelně pak zasílám manuálně e-maily přihlášeným a sdílím další praktické rady a doporučení, jak zlepšovat svůj IG profil a získat více sledovatelů.

Vytvořil jsem si nový účet na Instagramu a reportuji svoji činnost. Odrývám tak krok za krokem, co dělám a jaké to má výsledky.

Pokud se chcete zapojit a vyzkoušet si různé techniky, experimenty a sdílet to, co při své aktivitě zjistíte, budu velmi rád. V případě, že máte na Instagram účtu méně jak 1000 sledovatelů, můžete použít tento. Anebo si založit nový účet, tak jako já a zkusit co nejrychleji vyrůst na číslo 1000+ followers.