SPOLUPRÁCE

NAŠE SPOLUPRÁCE

Sociální sítě jsou fenoménem, který během posledních let potvrdil, že má obrovskou budoucnost. Chceme spolupracovat a být v bližším kontaktu s lidmi, kteří jsou nadšenci do nových sociálních sítích.

V rámci projektu Sitevhrsti.cz chceme spouštět kampaně, které budou mít stanovené cíle a budou testovat algoritmus jednotlivých sociálních sítí, chování jejich uživatelů, férovost influencerů, atp. Z kampaní budou vznikat případové studie. Výsledky chceme sdílet a pomoci tak uživatelům i firmám, aby sociální sítě používaly a spravovaly efektivněji.

KAMPANĚ

LEPŠÍ SÍTĚ V HRSTI NEŽ VLASTNÍ SOCKY NA STŘEŠE

KAMPAŇ V PŘÍPRAVĚ

Mít sociální sítě v hrsti znamená být si vědomý trendu, síly a dalšího potenciálu sociálních sítí. Znamená to umět správně vyhodnotit, která platforma bude fungovat pro naše podnikání a nastavit strategii tak, abychom dosahovali stanovených cílů.

Kampaň s názvem „Lepší sítě v hrsti než vlastní socky na střeše“ má za cíl zvýšit gramotnost používání sociálních sítí u firem, společností, značek i začínajících influencerů.

Kampaň je realizována v rámci obsahových článků na portálu Sitevhrsti.cz. Další kanály komunikace jsou v přípravě a právě tady lze společně připravit zajímavou strategii a postup (např. pro edukační kanál na Instagramu, YouTube).

Máte chuť zapojit se do kampaně a tvorby edukačních příspěvků, článků, zpráv, infografiky či videí s obsahem jak fungují sociální sítě a jak je efektivněji spravovat?

Pokud máte nějaké nápady ke kampani, jak ji pojmout a zrealizovat, rádi vaše nápady uslyšíme. V případě, že nemáte konkrétní návrhy, ale rádi byste přidali ruku k dílu, neváhejte nám také napsat.

JAK ZÍSKAT PRVNÍCH 1000+ FOLLOWERS NA INSTAGRAMU

KAMPAŇ PROBÍHÁ

Návod krok za krokem, jak získat prvních 1000 sledovatelů na Instagram účtu. Sdílíme povolené, šedé i oficiálně zakázané techniky a ukazujeme, co funguje a co nikoli. Případová studie dokumentuje cestu několika IG účtů.

S publikací článků o sociálních sítích jsme začali dostávat dotazy k tomu, jak funguje algoritmus Instagramu a jak získat více followerů. Zpracovali jsem proto základní e-mailovou sekvenci, která zájemce provede prvním nastavením Instagram účtu. Pravidelně pak zasíláme manuálně e-maily přihlášeným a sdílíme další praktické rady a doporučení, jak zlepšovat svůj IG profil a získat více sledovatelů.