VYUŽIJTE KAŽDÉ CHVÍLE

Nejlepší zdroje a vzdělávací kanály pro kreativní jedince i strategické pracovníky v oblasti sociálních médií.

Jak vydělávat peníze na internetu

Chcete pracovat na dálku s co největší nezávislostí? Hledáte možnosti, jak vydělávat peníze online?

Hledám práci

Chcete pracovat v oblasti sociálních sítí, hledáte nové klienty a zakázky? Připravili jsme základní rozcestník, který vám pomůže s první orientací, kde všude je možné práci najít. Aktuálně nejlepším způsobem získání práce či nového klienta je doporučení. Mluvte a sdílejte proto často, co právě děláte, hledáte, potřebujete, umíte, dokážete a jste ochotni nabídnout.

Články

Videa

Podcasty

Filmy

The Social Dilemma

Dokumentární film z produkce Netflix o vzestupu sociálních sítí a jejich negativních dopadech na společnost i jednotlivce včetně příkladů budování závislosti, dopadů na duševní zdraví a šíření fake news.

Film obsahuje rozhovory s bývalým etickým designérem Googlu, spolutvůrcem tlačítka „To se mi líbí“ na Facebooku, bývalým ředitelem Pinterestu a bývalými zaměstnanci Instagramu a Twitteru.

Knihy

Jak na sítě

Michelle Losekoot a Eliška Vyhnánková

Ovládněte principy úspěchu na sociálních sítích. Ať už chcete vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Nejprodávanější a nejaktuálnější kniha o sociálních sítích v českém prostředí od českých autorů.

Ukaž, co děláš

Austin Kleon

10 způsobů, jak sdílet svou kreativitu a nechat se objevit. Kniha ukazuje zejména všem tvůrcům, jak prezentovat a komunikovat nejen svoje díla a výsledky, ale také celou cestu a aktivity v dnešním světě internetu.

Jab, Jab, Jab, Right Hook

Gary Vaynerchuck

Kniha s podtitulem How to Tell Your Story in a Noisy Social World odkrývá to nejlepší z účinných strategií na sociálních sítích. Gary sdílí rady, jak komunikovat se zákazníky, budovat vztahy s komunitou a prodávat na socialních médií.

Kurzy online

Digitální garáž (CZ)

Naučte se nové dovednost v digitálním marketingu. Vyberte si z řady kurzů v češtině včetně těch o sociálních sítí. Digitální garáž je zdarma a vyžaduje jen vaši trpělivost a ochotu se učit.

Social Media Marketing Mastery (ENG)

Nejprodávanější online kurz na téma social media v angličtině na portále Udemy. Naučte se principy a strategie na 10 největších sociálních sítích.