VYUŽIJTE KAŽDÉ CHVÍLE

Nejlepší zdroje a vzdělávací kanály pro kreativní jedince i strategické pracovníky v oblasti sociálních médií.

Katalog freelancerů pro správu sociálních sítí

Chcete získat nové klienty, kterým byste spravovali Instagram, Facebook, YouTube či jiné sociální profily? Umíte obsah na sociálních sítích nebo grafiku či nastavování reklam?

Články

Videa

Podcasty

Filmy

The Social Dilemma

Dokumentární film z produkce Netflix o vzestupu sociálních sítí a jejich negativních dopadech na společnost i jednotlivce včetně příkladů budování závislosti, dopadů na duševní zdraví a šíření fake news.

Film obsahuje rozhovory s bývalým etickým designérem Googlu, spolutvůrcem tlačítka „To se mi líbí“ na Facebooku, bývalým ředitelem Pinterestu a bývalými zaměstnanci Instagramu a Twitteru.

Knihy

Jak na sítě

Michelle Losekoot a Eliška Vyhnánková

Ovládněte principy úspěchu na sociálních sítích. Ať už chcete vybudovat loajální komunitu, prosadit značku nebo zvýšit prodeje. Nejprodávanější a nejaktuálnější kniha o sociálních sítích v českém prostředí od českých autorů.

Ukaž, co děláš

Austin Kleon

10 způsobů, jak sdílet svou kreativitu a nechat se objevit. Kniha ukazuje zejména všem tvůrcům, jak prezentovat a komunikovat nejen svoje díla a výsledky, ale také celou cestu a aktivity v dnešním světě internetu.

Jab, Jab, Jab, Right Hook

Gary Vaynerchuck

Kniha s podtitulem How to Tell Your Story in a Noisy Social World odkrývá to nejlepší z účinných strategií na sociálních sítích. Gary sdílí rady, jak komunikovat se zákazníky, budovat vztahy s komunitou a prodávat na socialních médií.

Kurzy online

Digitální garáž (CZ)

Naučte se nové dovednost v digitálním marketingu. Vyberte si z řady kurzů v češtině včetně těch o sociálních sítí. Digitální garáž je zdarma a vyžaduje jen vaši trpělivost a ochotu se učit.

Social Media Marketing Mastery (ENG)

Nejprodávanější online kurz na téma social media v angličtině na portále Udemy. Naučte se principy a strategie na 10 největších sociálních sítích.